Darovanje krvi

Program darovanja krvi v mesecu decembru 2019

O dveh popolnih zaporah

Vabilo

Vabimo vas, da se udeležite javne predstavitve projekta "Rekonstrukcija LC C 4. julija 14-24 in krožišče na Strmo pot"

Vabilo

Občina Krško in Zavod Dobra družba, regionalno stičišče nevladnih organizacij vas vabita na srečanje ob pripravi Lokalnega programa za mladino v občini Krško za obdobje 2020-2023.

Popolna zapora

Obveščamo vas, da bomo v petek 25.10.2019 izvedli popolno zaporo na kategorizirani javni poti JP 692476 Narpel – ulica (od Narpel 35 naprej),
zaradi asfaltacije. Zapora bo trajala predvidoma 1 dan.

Zapora nadhoda

Popolna zapora nadhoda preko železnice zaradi asfaltiranja parkirišč ob Tovarniški ulici od 16.10.2019 do 14.11.2019

Javna razgrnitev

Javna razgrnitev dopolnjenega osnutka Sprememb in dopolnitev ureditvenega načrta NEK Krško-SDUN NEK (suho skladišče izrabljenega goriva)

Predstavitev kolesarskega poligona

Vabilo stanovalcem blokov ob cesti 4. julija, Krško

Pobuda - Postavitev hidranta Sremič 13

Datum: 26.8.2019

Na območju Sremiča in Bučerce kot predstavnik Krajanov na podlagi zbiranja informacij od tukaj stanujočih podajam naslednje pobude, predloge in vprašanja za območje Sremiča in Bučerce.

Javna razgrnitev

Javna razgrnitev dokumentacije OPPN za stanovanjsko območje Stara vas v Krškem v prostorih Občine Krško