Jože Habinc - S SRCEM ZA KRŠKO

Pozdravljeni!

3.decembra 2020 bi svoj 80. jubilej praznoval človek, ki je v drugi polovici 20. stoletja in v začetku 21. stoletja s srcem prispeval k razvoju mesta Krško in celotne krške občine, predvsem pa je nesebično razdajal svojo energijo za lepše in kakovostnejše življenje v Krškem.

Spletni dogodek

Šepet prazničnega mesta Krško

V soboto, 28. novembra 2020, ob 18. uri na portalu ePosavje.com, FB profilu VISIT Krško in na Televiziji ePosavje.

Obvestilo

Zaradi urejanja kolesarske povezave cesta Videm – Brestanica od 9. novembra do konca leta zaprta.

Spoštovani!

Občina Krško pri delu s strankami zaradi preventive oz. omejitve širjenja okužb s koronavirusom uvaja določene preventivne ukrepe.

ŽALNE SLOVESTNOSTI V SPOMIN NA MRTVE žal NE bomo mogli organizirati

Obvestilo

OBČINA PRISTOPILA K PRIPRAVI SPREMEMB IN DOPOLNITEV OPPN ZA UREDITEV STAREGA MESTNEGA JEDRA KRŠKO

Javni razpis

Javni razpis za sofinanciranje dejavnosti društev v Krajevni skupnosti mesta Krško za leto 2020

Oglejte si glasbene utrinke s praznovanj KS mesta Krško (2011-2020)

Osrednja proslava ob prazniku

Osrednja proslava ob prazniku krajevne skupnosti mesta Krško na Ansat tv.

Obvestilo o JAVNI RAZGRNITVI

Obveščamo vas o javni razgrnitvi v okviru postopka izdaje okoljevarstvenega soglasja za gradnjo odlagališča NSRAO Vrbina, ki bo od 19.6.2020 do 20.7.2020 na sedežu Upravne enote Krško.