Praznik krajevne skupnost mesta Krško

S srcem za Krško

Vabljeni k ogledu biografskega dokumentarnega filma Jože Habinc: S srcem za Krško.

Vabila

Vabila na dogodke ob krajevnem prazniku

RAZPISI IN DRUGE OBJAVE KRAJEVNE SKUPNOSTI MESTA KRŠKO

Javni razpis za sofinanciranje dejavnosti društev v Krajevni skupnosti mesta Krško za leto 2021

Vabilo

Vabimo vas k ogledu osrednje proslave ob prazniku Krajevne skupnosti mesta Krško

in na spremljajoče dogodke ob prazniku.

Ko mesto spregovori ... in zgodbe oživijo!

Vljudno vabljeni

Obvestilo

V skladu z drugim odstavkom 21. člena ZJN-3 je KS mesta Krško oddala evidenco o evidenčnih naročilih, oddanih v preteklem letu na portalu javnih naročil.

Čestitka

Novoletna čestitka
KS mesta Krško

Jože Habinc - S SRCEM ZA KRŠKO

Pozdravljeni!

3.decembra 2020 bi svoj 80. jubilej praznoval človek, ki je v drugi polovici 20. stoletja in v začetku 21. stoletja s srcem prispeval k razvoju mesta Krško in celotne krške občine, predvsem pa je nesebično razdajal svojo energijo za lepše in kakovostnejše življenje v Krškem.

Spletni dogodek

Šepet prazničnega mesta Krško

V soboto, 28. novembra 2020, ob 18. uri na portalu ePosavje.com, FB profilu VISIT Krško in na Televiziji ePosavje.

Obvestilo

Zaradi urejanja kolesarske povezave cesta Videm – Brestanica od 9. novembra do konca leta zaprta.