ZAPORA

Od ponedeljka zapora odseka ceste Narpel-Trška gora

Brez skrbi v šolske klopi

Zbiramo šolske potrebščine za otroke v Mestni občini Krško

TRŽNICA KRŠKO v soboto, 3.9.2022, od 8. do 12. ure.
Pisarna KS, CKŽ 23 vsak delovni dan od 7. do 15. ure.

Vabilo

V sredo, 22. junija, bo ob 19. uri v Mencingerjevi hiši zaigral band Glasbene šole Krško, ki je popestril petkovo praznovanje praznika naše krajevne skupnosti.

PRAZNIK KRAJEVNE SKUPNOSTI MESTA KRŠKO

RAZPIS

Javni razpis za sofinanciranje dejavnosti društev v Krajevni skupnosti mesta Krško za leto 2022

OPPN AVTOLINE- JAVNA OBRAVNAVA

V prostorih Mestne občine Krško, KS in na spletni strani Mestne občine Krško poteka javna razgrnitev dopolnjenega osnutka OPPN za območje Avtoline v starem mestnem jedru Krško do 6. junija 2022.

Javna obravnava bo izvedena v sredo 25.5.2022 ob 17. uri v sejni sobi A Mestne občine Krško

RAZPIS

RAZPIS ZA PODELITEV PRIZNANJ KS MESTA KRŠKO

Na 36. tradicionalno prvomajsko kresovanje

OBVESTILO O JAVNI RAZGRNITVI

SPREMEMBA OKOLJEVARSTVENEGA DOVOLJENJA- KRKA D.D.

Vpogled v dokumentacijo za spremembo okoljevarstvenega dovoljenja bo v času od 16.2.2022 do 17.3.2022 na sedežu UE Krško.

Vabilo

Vabljeni na predstavitev projekta "Kompleks Krka Krško - Sinteza 2 Krško" Krke d.d.