Javna razgrnitev

Javna razgrnitev elaborata lokacijske preveritve za omogočanje začasne rabe prostora - nadstrešnica za Bibliobus enota urejanja prostora KRŠ 0219 (CU), evidenčna št. 2430

Obvestilo

Občina Krško vabi k oblikovanju izhodišč za pripravo Sprememb in dopolnitev odloka o ureditvenem načrtu za naselje Videm v Krškem

Praznik krajevne skupnost mesta Krško

S srcem za Krško

Vabljeni k ogledu biografskega dokumentarnega filma Jože Habinc: S srcem za Krško.

Vabila

Vabila na dogodke ob krajevnem prazniku

RAZPISI IN DRUGE OBJAVE KRAJEVNE SKUPNOSTI MESTA KRŠKO

Javni razpis za sofinanciranje dejavnosti društev v Krajevni skupnosti mesta Krško za leto 2021

Vabilo

Vabimo vas k ogledu osrednje proslave ob prazniku Krajevne skupnosti mesta Krško

in na spremljajoče dogodke ob prazniku.

Ko mesto spregovori ... in zgodbe oživijo!

Vljudno vabljeni

Obvestilo

V skladu z drugim odstavkom 21. člena ZJN-3 je KS mesta Krško oddala evidenco o evidenčnih naročilih, oddanih v preteklem letu na portalu javnih naročil.

Čestitka

Novoletna čestitka
KS mesta Krško

Jože Habinc - S SRCEM ZA KRŠKO

Pozdravljeni!

3.decembra 2020 bi svoj 80. jubilej praznoval človek, ki je v drugi polovici 20. stoletja in v začetku 21. stoletja s srcem prispeval k razvoju mesta Krško in celotne krške občine, predvsem pa je nesebično razdajal svojo energijo za lepše in kakovostnejše življenje v Krškem.