Darovanje krvi

Obvestilo

O dveh popolnih zaporah

Vabilo

Vabimo vas, da se udeležite javne predstavitve projekta "Rekonstrukcija LC C 4. julija 14-24 in krožišče na Strmo pot"

Vabilo

Občina Krško in Zavod Dobra družba, regionalno stičišče nevladnih organizacij vas vabita na srečanje ob pripravi Lokalnega programa za mladino v občini Krško za obdobje 2020-2023.

Popolna zapora

Obveščamo vas, da bomo v petek 25.10.2019 izvedli popolno zaporo na kategorizirani javni poti JP 692476 Narpel – ulica (od Narpel 35 naprej),
zaradi asfaltacije. Zapora bo trajala predvidoma 1 dan.

Zapora nadhoda

Popolna zapora nadhoda preko železnice zaradi asfaltiranja parkirišč ob Tovarniški ulici od 16.10.2019 do 14.11.2019

Javna razgrnitev

Javna razgrnitev dopolnjenega osnutka Sprememb in dopolnitev ureditvenega načrta NEK Krško-SDUN NEK (suho skladišče izrabljenega goriva)

Predstavitev kolesarskega poligona

Vabilo stanovalcem blokov ob cesti 4. julija, Krško

Javna razgrnitev

Javna razgrnitev dokumentacije OPPN za stanovanjsko območje Stara vas v Krškem v prostorih Občine Krško

Obvestilo

Za delno zaporo ceste Vrbina - krški most, zaradi gradnje parkirišč ob železnici.