Obvestilo

Zaradi urejanja kolesarske povezave cesta Videm – Brestanica od 9. novembra do konca leta zaprta.

Spoštovani!

Občina Krško pri delu s strankami zaradi preventive oz. omejitve širjenja okužb s koronavirusom uvaja določene preventivne ukrepe.

ŽALNE SLOVESTNOSTI V SPOMIN NA MRTVE žal NE bomo mogli organizirati

Obvestilo

OBČINA PRISTOPILA K PRIPRAVI SPREMEMB IN DOPOLNITEV OPPN ZA UREDITEV STAREGA MESTNEGA JEDRA KRŠKO

Javni razpis

Javni razpis za sofinanciranje dejavnosti društev v Krajevni skupnosti mesta Krško za leto 2020

Oglejte si glasbene utrinke s praznovanj KS mesta Krško (2011-2020)

Osrednja proslava ob prazniku

Osrednja proslava ob prazniku krajevne skupnosti mesta Krško na Ansat tv.

Obvestilo o JAVNI RAZGRNITVI

Obveščamo vas o javni razgrnitvi v okviru postopka izdaje okoljevarstvenega soglasja za gradnjo odlagališča NSRAO Vrbina, ki bo od 19.6.2020 do 20.7.2020 na sedežu Upravne enote Krško.

Krajevni praznik KS mesta Krško

15. junij je praznik Krajevne skupnosti mesta Krško, ki ob tej priložnosti organizira osrednjo slovesnost, posvečeno prvim krškim borcem in izgnancem.

RAZPIS ZA PODELITEV PRIZNANJ KS MESTA KRŠKO.

Priznanja se podeljujejo podjetjem, zavodom, drugim organizacijam in skupnostmi, društvom in klubom, skupinam ljudi...