ZOOM BUDNICA V KRŠKEM

V imenu KS mesta Krško vas obveščamo o prvomajski zoom budnici in vas vabimo, da se nam pridružite.

DOVOLJENJE

Delne in popolne pomične zapore.

Živel 1. Maj

KS mesta Krško krajankam in krajanom čestitata ob prazniku dela.

PARTICIPATIVNI PRORAČUN 2021

V okviru postopka PARTICIPATIVNEGA PRORAČUNA občine Krško za leto 2021 je Občina Krško v marcu pozvala občanke in občane k podajanju predlogov, katere naložbe si v lokalni skupnosti želijo oz. potrebujejo.

Obvestilo o pričetku del

Obveščamo vas, da bomo v naslednjem tednu, po velikonočnih praznikih, pričeli obnovitvena dela n gospodarski infrastrukturi.

JAVNA RAZGRNITEV

Elaborata lokacijske preveritve za širitev stavbnega zemljišča na območju posamične poselitve- parc. št. 803/1, k.o. Sremič

Obvestilo

Popolna zapora Bohoričeve ulice (50m) zaradi izvedbe prireditve »Prižig prazničnih luči« jutri 30.11.2019 od 15:00 ure do 23:59 ure.

Vabilo

Vabljeni na novinarsko konferenco v sredo, 27. novembra 2019, ob 12. uri v prostore Šolskega centra Krško - Sevnica.

Darovanje krvi

Program darovanja krvi v mesecu decembru 2019