Krajevni praznik KS mesta Krško

15. junij je praznik Krajevne skupnosti mesta Krško, ki ob tej priložnosti organizira osrednjo slovesnost, posvečeno prvim krškim borcem in izgnancem.

RAZPIS ZA PODELITEV PRIZNANJ KS MESTA KRŠKO.

Priznanja se podeljujejo podjetjem, zavodom, drugim organizacijam in skupnostmi, društvom in klubom, skupinam ljudi...

ZOOM BUDNICA V KRŠKEM

V imenu KS mesta Krško vas obveščamo o prvomajski zoom budnici in vas vabimo, da se nam pridružite.

DOVOLJENJE

Delne in popolne pomične zapore.

Živel 1. Maj

KS mesta Krško krajankam in krajanom čestitata ob prazniku dela.

PARTICIPATIVNI PRORAČUN 2021

V okviru postopka PARTICIPATIVNEGA PRORAČUNA občine Krško za leto 2021 je Občina Krško v marcu pozvala občanke in občane k podajanju predlogov, katere naložbe si v lokalni skupnosti želijo oz. potrebujejo.

Pobude

Pobuda za ureditev zadev na Vidmu, občana Repec Ivana

Obvestilo o pričetku del

Obveščamo vas, da bomo v naslednjem tednu, po velikonočnih praznikih, pričeli obnovitvena dela n gospodarski infrastrukturi.

Pobuda

Pobuda za postavitev nadstrešnice na avtobusni postaji , ki je bila prestavljena ob modernizaciji Zdolske ceste na pločnik cca 20 naprej od trgovine Resa na isti strani oz.levo gledano proti Zdolam.

JAVNA RAZGRNITEV

Elaborata lokacijske preveritve za širitev stavbnega zemljišča na območju posamične poselitve- parc. št. 803/1, k.o. Sremič